На 18.12.2010 в зала „Сиконко”, в София се състоя традиционния Коледен турнир по TAEKWONDO-WTF за деца и кадети

На 18.12.2010г. в зала „Сиконко”, в София се състоя традиционния Коледен турнир по TAEKWONDO-WTFза деца и кадети, организиран от БФТ-WTF. В състезанието взеха участие около 300 деца от 17 клуба в страната. ТК Херея бе представен от 13 състезатели, които успяха на спечелят 13 медала7 златнисребърни и 3 бронзови медала.

Победители в своите категории станаха: Христина Стоева (кадети -44кг), Сотир Димитров (кадети -33кг), Димитър Костов (деца -33кг), Памела Василева (деца -27кг), Дамян Димитров (деца 7-9г. -33кг), Силвия Михайлова (деца -51кг) и Красимир Бъчваров (деца кл.Б -29кг), със сребърни медали се окичиха: Димитър Кожухаров (деца -30кг), Цветелина Николова (деца -40кг) и Радина Радкова (деца 7-9г. -33кг), бронзови медали спечелиха Иванка Радкова (деца кл.Б -27кг) и на пумсе Димитър Костов (деца) и пумсе Сотир Димитров (кадети).Отлично се представиха и другите ни 2-ма участници, Румина Кирчева на пумсе, която с 1:2 съдийски гласа загуби от бъдещата победителка в категорията и капитанът на ТК Херея Владимир Главчев, който след „странна” съдийска намеса, треньорите на клуба го оттеглиха от турнира. Благодарим на децата за отличното представяне и на всички родители, които подкрепиха отбора и бяха част от празника. Състезателите да не забравят, че е по-важно какво могат, а НЕ какви и колко медали са спечелили!!!