На 30.05.2010 в София, в зала "Сиконко" се проведе Републиканско първенство по TAEKWONDO-WTF за деца и кадети

На 30.05.2010г. в София, в зала „Сиконко” се проведе Републиканско първенство по TAEKWONDO-WTF за деца и кадети. В сътезанието участваха над 200 деца, като ТК Херея бе представен от 3-ма състезатели, които спечелиха 4 медала1 златен1сребърен и 2 бронзови.

Състезанието бе 1-во участие за Памела Василева, която донесе 1-вия  златен медал (деца -25кг) на ТК ХереяВладимир Главчев изигра много добре трите си срещи и спечели сребърен медал (деца -29кг), другият ни представител Димитър Костов донесе 2 бронзови медала на клуба, единият на спаринг (деца -33кг) и другият на пумсе. Треньорите са удовлетворени от показаното от техните ученици, пожелават им да бъдат здрави, още по-усърдни на тренировките и нека не забравят, че е по-важно какво могат, а НЕ какви и колко медали са спечелили!!!