2019 година

07.април.2019 - "6ти Скопие Оупън", Скопие/Македония.

Таекуондо клуб Херея участва с 17 състезатели, които спечелиха 16 медала:

9 златни медала - Денис Димитров - Рицаря (-53кг кадети А клас), Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети А клас), Естел Гълъбова (-49кг жени А клас)

1 сребърен медал

6 бронзови медала - Румина Кирчева (-52кг девойки), Мирела Христова (-62кг жени), Ангел Петров (-51кг юноши), Атанас Йорданов (-55кг юноши), Георги Стоев (-33кг кадети)

 

 

30.03-31.03.2019 - "Германия Оупън" ETU G1, Хамбург/Германия.

Таекуондо клуб Херея участва с 4 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

сребърен медал - Денис Димитров - Рицаря (-53кг кадети)

бронзов медал - Ванеса Маркова (-46кг жени)

 

 

21.03-24.03.2019 - "Мулти Европейски Игри" ETU G1, София/България.

 

Таекуондо клуб Херея участва с 11 състезатели, които спечелиха 1 медал за България:

златен медал - Денис Димитров - Рицаря (-53кг кадети)

 

 

28.02-03.март.2019 - "Европейско клубно първенство" ETU G1, Солун/Гърция.

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели!

 

 

23-24.февруари.2019 - "Словения Оупън 2019" ETU G1, Любляна/Словения.

Таекуондо клуб Херея участва с 10 състезатели, които спечелиха 2 медала за България:

2 златни медала - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети) и Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети)

 

 

26-27.януари.2019 - "Кипър Оупън 2019" ETU G1, Ларнака/Кипър.

Таекуондо клуб Херея участва с 6 състезатели, които спечелиха 3 медала:

2 златни медала - Денис Димитров-Рицаря (-53кг кадети) и Ларен-Нур Райчева (-41кг кадети)

1 бронзов медал - Минг Чънг (-55кг юноши)

 

 

19-20.януари.2019 г. - Републиканско първенство във всички възрасти, Горна Малина / България.

Таекуондо клуб Херея участва с 42 състезатели, които спечелиха 33 медала:

14 златни медала - Денис Димитров - Рицаря, Емилия Тасева, Ангел Петров и Константин Иванов (в клас А)

10 сребърни медала - Цветан Якимов, Мартин Йорданов и Валерия Димитрова (в клас А)

9 бронзови медала - Минг Чънг, Атанас Йорданов и Ларен-Нур Райчева (в клас А)

ОТБОРНА КУПА ЗА I МЯСТО КЛАС Б ВЪВ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ!