В периода 07-10.юли.2011г. в гр. Тбилиси/Грузия се проведе "4th European Championships for cadets" (12-14 г.) по TAEKWONDO-WTF

В периода 07-10.юли.2011г. в гр. Тбилиси/Грузия се проведе „4th European Championships for cadets” (12-14г.) по TAEKWONDO-WTFВ турнира участие взеха над 310 състезатели от 36 европейски страни. България бе представена от 10 национали (кадети 12-14 годишни), които успяха да спечелят 2 медала, сребърен на Даниел Турнов, състезател на ТК Форс-София и бронзов на Стефан Самарджиев, състезател на ТК Гладиатор (гр. Дупница). С тези резултати българският национален отбор за кадети се нареди на 13 място в Европа от 36 участващи страни, което е най-доброто постижение за България в тази възрастова група в олимпийското Taekwondo-WTF. ТК Херея бе представен от Христина Стоева (кат. -44кг.), която в квалификациите загуби от представителката на Франция (Сара Адидоу), станала впоследствие шампионка в категорията. Треньорите на ТК Херея поздравяват своето момиче с участието на такъв висок форум, пожелават и да тренира още по-усърдно и да НЕ забравя, че по-важно какво може, а не какви и колко медали е спечелила в настоящия момент!!!