На 12.11.2011 г. в София, в зала "Универсиада" се състоя Фестивала на бойните изкуства "Млади приятели на полицията"

На 12.11.2011г. в София, в зала „Универсиада” се състоя Фестивала на бойните изкуства „Млади приятели на полицията”, организиран от Асоциация за бойни спортове при МВР, Централен полицейски клуб при МВР и БФТ - WTF. В турнира участваха над 700 деца и кадети в различни бойни спортове - олимпийско Taekwondo-WTF, Taekwondo-ITF, карате и др., като участниците в TAEKWONDO-WTF бяха над 300ТК Херея бе представен от 16 състезатели, които завоюваха 12 медала3 златни, 4 сребърни, 5 бронзови и така клубът ни спечели купа за 2-ро място в отборното класиране при кадетите.

Победители в своите категории са: Владимир Главчев (кат. -33кг кадети), Цветелина Николова (кат. -44кг кадети), Памела Василева (кат. 27кг деца). Сребърни медалисти са: Димитър Костов (кат. -33кг кадети), Христина Стоева (кат. -44кг кадети), Радина Радкова (кат. -36кг деца), Румина Кирчева (кат. 27кг деца клас-Б). Бронзови медали спечелиха: Дамян Димитров (кат. -36кг деца), Димитър Кожухаров (кат. -31кг деца), Ванеса Маркова (кат. -33кг деца), Иванка Радкова (кат. -29кг деца), Теодор Атанасов (кат. +40кг деца клас-Б). Другите ни четирима състезатели Сотир Димитров, Ивелин Христов, Владислав Янкулов и Габриела Иванова също се представиха добре, но не успяха да стигнат до медалите.

Трньорите на ТК Херея изразяват своето удовлетворение от нивото и класата, които демонстрираха елитните състезатели на клуба - Влади, Митко, Христина и Цвети, които буквално прегазиха конкуренцията с прекратяване на мачовете срещу съперниците си и решиха споровете за златните медали помежду си. Много силно представяне направиха още шампионката Памела Василева, Дамян Димитров (спечелил 3-ри срещи и грубо ощетен на 1/2 финала),  Сотир Димитров, дебютантката Ванеса Маркова и Димитър Кожухаров. Благорим на всички деца за желанието, волята и нивото, което демонстрират по време на тренировки и състезания, а също така и на родителите и всички приятели на ТК Херея за подкрепата, която винаги оказват. ПОМНЕТЕ, ЧЕ ЦВЕТЪТ НА МЕДАЛА НЕ Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО В СПОРТА, А КАЧЕСТВАТА, ТРУДЪТ И НИВОТО НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ, КОИТО СЕ КРИЯТ ЗАД НЕГО!!!